Váš prohlížeč je zastaralý
Jsou známy bezpečnostní rizika a nedokáže zobrazit všechny prvky této a dalších webových stránek

Pouť za černým Kristem pěti světadíly

Popis:

Kniha Vaška Vašáka Pouť za černým Kristem (Cik cak pěti kontinenty) vznikala dvanáct let, během nichž autor projel (jako hráč fotbalového mužstva osobností Amfora nebo jako novinář časopisu Xantypa) takřka třicet zemí světa. O sedmnácti z nich pak napsal své postřehy a doplnil je fotografiemi, které dávají jeho zážitkům konkrétnější podobu. Poslední kapitolu tvoří fotogalerie Amfory. Při čtení knihy, která je napsaná většinou v humorném duchu, se budete mít možnost přenést do exotických zemí (Kostarika, Chile, Paraguay, Brazílie, Austrálie, Nový Zéland, Japonsko, Kambodža, Indonésie, Spojené arabské emiráty a Jihoafrická republika), ale i do obvyklejších lokalit (Anglie, Ruska, Malty, Thajska, Tuniska a USA) a přečíst si, proč byste se tam či onam měli vypravit. 
Pouť za černým Kristem je už šestou autorovou knihou. Předešlé tituly: Jó, to tenkrát..., Z operety do operety (s Gallou Macků - předmluvu napsal František Kožík), Jak nachytat lelky, Jak posnídat lelky (obě ilustroval Vladimír Renčín) a Nezapomenutelné příběhy (s Petrem Kolářem). 
Vašek Vašák je vystudovaný hudební skladatel a více než dvacet let se živil jako muzikant (vyšla mu řada gramofonových desek i CD, psal písně pro Hanu Zagorovou, Věru Špinarovou, Jiřího Korna, Marcelu Holanovou, Heidi, Stanislava Hložka a další, dnes se zabývá především filmovou hudbou). Od konce roku 1991 je novinářem - posledních sedm let v časopisu Xantypa. V mužstvu Amfora hrál čtyřiadvacet let a působil tam rovněž jako fotograf.

 • Autor:
  Vašek Vašák
 • Typ vazby:
  vázaná
 • Typ nosiče:
  kniha
 • Počet stran:
  154
 • Rok vydání:
  2007
Cena:
99 Kč
348 Kč
poslední kus
Podobné produkty: