Váš prohlížeč je zastaralý
Jsou známy bezpečnostní rizika a nedokáže zobrazit všechny prvky této a dalších webových stránek

Tipy, efekty a kouzla v Adobe Photoshopu

Popis:

Proniknout do struktury nabídek a vědět, co která položka provádí, k úspěšné práci s Photoshopem zdaleka nestačí. Možná jste si sami často kladli otázku: "Jak vytvořím toto zajímavé vystínování a prostorový vzhled písma?" "Jak dosáhnu barevné vyváženosti fotografií, které chci uveřejnit na webu?" "Jak se dělají ta zajímavá tlačítka?" Zkoušeli jste různé nabídky a nastavení, úspěch se tu a tam dostavil a vy jste tím více toužili proniknout za "oblak nevědomosti" a dosahovat úžasných grafických výsledků.
A právě této vaší touze vychází vstříc kniha, která se vám dostala do rukou. Napsali ji pro vás lidé, které Photoshop a grafická tvorba "živí", takže se nemusíte bát, že by se nevyznali v různých fintách a efektních postupech. Text je napsán tak, aby podle něj mohli postupovat i úplní začátečníci.
Knihou si můžete klidně listovat a jakmile narazíte na nějaký obrázek, který vás zaujme, není nic snazšího, než jej s pomocí návodu vytvořit. Výhodou je, že se nenaučíte jen namalovat konkrétní obrázek, nýbrž pochopíte, v čem ta či ona finta spočívá a rozšíří se tak vaše grafická zběhlost.

 • Autor:
  Martin Vlach, Jiří Fotr, Jan Křenek
 • Vydavatelství:
  Computer Press
 • Typ vazby:
  vázaná
 • Typ nosiče:
  kniha
 • Počet stran:
  351
 • Rok vydání:
  2001
 • Poznámka:
  Antikvariát - pěkná
  KH - R19P2
Cena:
199 Kč
poslední kus
Podobné produkty:
Malá učebnice sestavená tak, že stačí k naučení mluvené řeči...
Příručka pro všechny, kdo se chtějí dozvědět něco víc o sken...
Kniha čtivou formou přibližuje čtenářům námořní lupičství ja...
Studijní texty kursu Příprava pro život v rodině....