Váš prohlížeč je zastaralý
Jsou známy bezpečnostní rizika a nedokáže zobrazit všechny prvky této a dalších webových stránek

Zrada

Popis:

Životy jedné dynastie, která touží po sexu, vzrušení a penězích a je pro to ochotná obětovat vše.

Peníze – Emily Kentová je dcerou jedné z nejmocnějších žen planety. Díky matce a otci miliardáři jí leží celý svět u nohou, ale ani to nestačí. Emily si jde za vlastním štěstím.

Láska – Claudia Kentová je Emilyina nevlastní sestra – touží po jediném: po lásce. Zoufale se snaží zbavit stínů minulosti a přitom potká muže svých snů. Nebo si to alespoň myslí...

Pomsta – Nathan Kent není ničí syn. Adoptuje ho, ale vzápětí odloží jediná rodina, která by ho mohla milovat, a tak má v životě jediný cíl – pomstít se.

Chamtivost – zdiskreditovaný magnát Jack Kent s manželkou Innocence bojují o nadvládu nad rozsáhlým impériem a odkopnou při tom i rodinné vazby – jejich posedlost penězi, sexem a mocí se nezastaví před ničím.

V novém románu anglické autorky Sashi Blake sledujeme propletenec osudů členů jedné dynastie z řad té nejvyšší společenské smetánky: jejich hollywoodské večírky, cestování po luxusních hotelích, ale zároveň i jejich boje o moc, peníze a slávu, okořeněné pořádnou dávkou sexu. Miliardový majetek sám o sobě nikoho nespasí, zvlášť když jsou hrdinové oběťmi hrátek, lstí, skandálů a pomluv, žádný z nich se nedokáže spokojit se svým dílem a každý si sobecky hraje jen na svém písečku.

Magnát Jack Kent s manželkou Innocence soupeří tak usilovně o nadvládu nad řetězcem hotelů pro ty nejbohatší, že při tom přetrhnou veškerá rodinná pouta. Jejich dceři Emily leží celý svět u nohou, ale mladé slečně ani to nestačí. Je pevně odhodlaná dosáhnout štěstí po svém. Její nevlastní sestra Claudia touží ze všeho nejvíc po lásce, ale když konečně potká muže svých snů, je najednou všechno jinak. Nathan Kent je sice adoptovaný, ale zřekli se ho i nevlastní rodiče, a proto ho celý život spaluje touha po pomstě.

  • Poznámka:
    Antikvariát - pěkná
    KH - R29N
Cena:
99 Kč
poslední kus
Podobné produkty:
Edice Divoký západ...
Ačkoli si Harriet vždy přála být krásná, bohatá a milovaná, ...
I lidé z Pravidel vášně žijí vinou luxusu tak trochu v izola...
Charakteristika vývoje "dětské oběti" od p...