Váš prohlížeč je zastaralý
Jsou známy bezpečnostní rizika a nedokáže zobrazit všechny prvky této a dalších webových stránek

Psychoanalytik, Padlý anděl, Kavky, Město kostí

Popis:

Edice přináší v dalším svazku výběr čtyř thrillerů s kriminálními zápletkami od populárních amerických autorů.

Svazek obsahuje tyto tituly: 

1) Ken Follett: Kavky - Druhá světová válka se chýlí ke konci, vylodění v Normandii může přijít každým dnem, ale pro jeho úspěšnost je ještě zapotřebí připravit na pevnině co ne
jlepší zázemí. Jedním z hlavních cílů je zničení telefonní ústředny v okupované Remeši. Britská agentka Flick Clairetová a její ženský oddíl Kavky se snaží proniknout do gestapem střežené budovy a splnit úkol...

2) John Katzenbach: Psychoanalytik - V den svých třiapadesátých narozenin dostává psychoanalytik dr. Richard Starks výhružný dopis. Pokud do dvou týdnů neodhalí totožnost jeho pisatele, nezbývá mu než spáchat sebevraždu, jinak ohrozí zdraví a život svých blízkých. Horečné pátrání vede Starkse do minulosti a mění od základů jeho pohled na svět.

3) Don J. Snyder: Padlý anděl - Úspěšný agent hollywoodských hvězd Terry McQuinn se v mládí zařekl, že rodné Maine, kde jeho otec pracoval jako správce luxusní chatové kolonie, nechal navždy daleko za sebou. Záhy po otcově smrti ale začíná zjišťovat, že ho k místu nepoutají jen dětské vzpomínky a že není jediný, kdo si vinou vlastní tvrdohlavosti šlape po štěstí.

4) Michael Connelly: Město kostí - Na Hollywood Hills jsou náhodou objeveny kosti dvanáctiletého chlapce, jehož mrtvolu sem před řadou let ukryl jeho vrah. Zkušený detektiv Harry Bosch se musí v průběhu vyšetřování vypořádat s nevítaným zájmem médií a nečekaným obratem v osobním životě, ale nakonec se spletitou sítí stop a důkazů dobírá šokující pravdy.

 • Autor:
  Ken Follett, Michael Connelly, John Katzenbach, Do
 • Vydavatelství:
  Reader´s Digest Výběr
 • Typ vazby:
  vázaná
 • Typ nosiče:
  kniha
 • Počet stran:
  576
 • Rok vydání:
  2003
 • Poznámka:
  Antikvariát - jako nová
  VM - R12P4
Cena:
80 Kč
poslední kus
Podobné produkty:
Bettina Danielsová, krásná štíhlá dívka se smaragdově zelený...
Kniha rozdělená do dvou částí shrnuje příběhy naivity mladé ...
Příběh pana Pollyho je román který líčí v řadě příběhů bezút...