Váš prohlížeč je zastaralý
Jsou známy bezpečnostní rizika a nedokáže zobrazit všechny prvky této a dalších webových stránek

Nejprodávanější

Listopadová předvánoční soutěž

Přátelé, buďme k sobě upřímní! Obchoďáky už začaly s vánoční masírkou, je pošmourno a vlezlo, u nás dokonce už sněžilo, a svařák se jeví jako nejlepší způsob, jak se zahřát. Zkrátka, nás tady v redakci přepadla předvánoční horečka, a tak jsme se rozhodli, že pro tři z vás uděláme Vánoce už teď. V listopadu.

A o co, že můžete soutěžit? Chvilka napětí! Ano, o tři zajímavé knihy.

Tou první je Lid bílé klisny od Mary Mackie.

Naše první knížka přivádí čtenáře do pohádkového světa pohanských druidů, mocných mágů a věštců. Přesto se příběh pevně opírá o skutečné historické události a náboženské a sexuální zvyky keltského kmene Icénů.

Za časů císaře Nerona poruší Římané smlouvu, kterou uzavřeli s Kelty obývajícími Britannii. Vojáci římských legií vtrhnou do tamních vesnic, znásilní icénské ženy a zajmou icénské muže. Královna keltských Icénů Boudicca se rozhodne, že s Římany zúčtuje a vytáhne proti nim do strašné, krvavé války. A tak žena, jejíž život byl pln odříkání, zklamání i osobních tragédií, pokořena ve své lidské i panovnické hrdosti, bere do ruky zbraň, aby se postavila proti krutým dobyvatelům. Její dcera Rhiannon se při pohanské rituálu, omámena nápojem stupňující touhu, oddá domnělému Bohu v podobě spanilého Faranna. Vpád Římanů milence rozdělí a Farann upadne do římského otroctví.

Druhou knihou, o kterou můžete soutěžit, je Hlouběji do Podzemí od Rodericka Gordona a Briana Williamse.

Jedná se o pokračování bestselleru Ztracený svět v Podzemí, kde záhadný svět Podzemí odhaluje nová hrozivá tajemství a dobrodružství. Poutavé vyprávění nechá

vá čtenáře se zatajeným dechem nahlédnout do světa tam pod našima nohama.

Tam, kde se Will nachází právě teď, by nechtěl být nikdo z nás. Důlním vlakem proniká hlouběji do útrob Země, kde se svým bratrem Calem a kamarádem Chesterem pokračuje v pátrání po zmizelém otci. Na vlastní kůži zjišťují, že v neznámých Hlubinách číhá nebezpečí doslova na každém kroku. Prchají před krutými Styxy vedenými Rebeccou, kteří se co nevidět chystají spustit svůj dlouhodobý plán s nedozírnými následky pro všechny lidi na Povrchu... 

A do třetice je v soutěži Josef Fritzl - Netvor z Amstettenu od Allana Halla.

Naše poslední kniha ukrývá veskrze děsivý příběh. Děsivý tak moc, protože je skutečný.  O Josefu Fritzlovi a jeho hrůzných činech slyšel snad každý. Oběhlo to celý svět, ale spoustu detailů zůstalo nevyřčených. tedy do doby, než Allan Hall sepsal svou knihu.

Jak byste nazvali člověka, který fanaticky obdivuje Adolfa Hitlera, fyzicky a psychicky terorizuje svou rodinu a znásilňuje nejen dívky na ulici, ale i svou jedenáctiletou dceru, kterou v jejích osmnácti uvězní na dalších 24 let do plesnivé podzemní kobky, kde z ní učiní svou sexuální otrokyni a zplodí s ní 7 dětí? Právě takový je Josef Fritzl, kterému říkají "netvor z Amstettenu". Kromě detailní analýzy charakteru násilníka Fritzla přináší tato kniha příběh statečné a hrdé Elisabeth Fritzlové, která se ani po 24 letech strádání a znásilňování nenechala zlomit a bojovala za záchranu sebe i svých děti. Kniha je hlubokou sondou do svědomí rakouského národa, který se zřejmě ještě nevyrovnal se svou nacistickou minulostí a žije v zajetí všeobecné nevšímavosti a úřednické byrokracie. Závěrem jsou uvedeny paralely s dalšími temnými příběhy věznění a týrání, které se v Rakousku v posledních letech vyskytly.

A teď to nejdůležitější. Jak vlastně můžete soutěžit a vyhrát?

Stačí, když nám:

1. na facebooku dáte lajk naší stránce yes

2. dáte lajk příspěvku s touto soutěží wink

3. a na svou zeď tento příspvěk se soutěží nasdílíte smiley

Tak šťastné a veselé, listopadové předvánoční soutěžení!

Kdo jsme?

Galaxie knih

Jsme kolektiv nadšenců milujících četbu, který zaujala myšlenka nabídky cenově dostupných a kvalitních knih, doručených komfortně až do pohodlí Vašeho domova.
V našem sortimentu můžete nalézt širokou škálu nejen knižních titulů všech žánrů pro děti i dospělé ale nabízíme Vám taktéž MC, CD, DVD nosiče, puzzle, společenské hry a další sortiment...